درباره زاگرس سرمای تبریز

 

شرکت زاگرس سرمای تبریز در زمینه تولید یخچال و فریزرهای فروشگاهی فعال می‌باشد . این شرکت فعالیت خود را درسال 1364 باتولید یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی با برند الکتروآلپ آغازنمود . باتوجه به نیاز بازار و پیشرفت شرکت ازسال1384تولید یخچال‌های خانگی به محصولات شرکت اضافه گردید و پس از 23 سال فعالیت ، مدیران این شرکت پس ازبررسی فرصت‌ها و نیازهای بازار، تصمیم به بازسازی وتجهیز ماشین‌الات برای تولید یخچال و فریزهای فروشگاهی نسل جدیدنموده‌اند . ازسال 1387محصولات جدیدشرکت بابرند پلاریس به بازارعرضه می‌گردد . ۱۳۰۰۰ مترمربع  فضای تولید و امکان تولیدسالانه ۶۲ هزار دستگاه یخچال و فریزر فروشگاهی،پتانسیل بالقوه مناسبی را برای فعالیتهای گسترده این شرکت فراهم نموده است.شرکت زاگرس سرمای تبریز درطی فعالیت  خود در حوزه یخچال و فریزرهای فروشگاهی توانسته است باشرکت‌هایی همچون:اطمینان آذرگل،خوشگوار(کوکاکولا)،زرین غزال دایتی،بستنی رامک،قیزیل سوکشورآذربایجان،سه فره عراق، بستنی دوستی، سوپرکولا افغانستان، شیرین عسل، بستنی ترنادو، رنا ارمنستان،شرکت ب.آ،بستنی دومینو،عالیس مشهدو....همکاری داشته باشد.

 گواهینامه ها 

به ما بپیوندید و نماینده فروش محصولات ما در شهر خود باشید...

با توجه به بازار رقابتی ، پتانسیل‌ها و مزایای زیر می‌تواند از دلایل انتخاب شرکت زاگرس سرمای تبریز به عنوان یک شریک تجاری معتبر محسوب شوند:

     ۱۳۰۰۰ متر مربع فضای واحدهای تولیدی

  قرین به چهار دهه فعالیت در زمینه تولید انواع یخچال و فریزر

  استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا از جمله عایق‌های آلمانی وکره‌ای و کمپرسور‌های ساخت اروپا

  ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب در داخل و خارج از کشور

  استفاده از لوله‌های مسی برای بهره‌گیری از حداکثر کارایی موتور و جلوگیری از پوسیدگی  اپراتور و آنتی کندانسور و در نتیجه عمر بالای محصولات.

    ظرفیت بالای تولید و توان تحویل بموقع سفارشات برحسب درخواست مشتری


سازمان یار• متن و تصویر