با ما تماس بگیرید: 984134329500+
ما را دنبال کنید

درباره زاگرس سرمای تبریز

شرکت زاگرس سرمای تبریز در زمینه تولید یخچال و فریزرهای فروشگاهی فعال می‌باشد. این شرکت فعالیت خود رادر سال ۱۳۶۴ با تولید یخچال و فریزر های صنعتی و فروشگاهی با برند الکترو آلپ آغاز نمود. با توجه به نیاز بازار و پیشرفت شرکت از سال ۱۳۸۴ تولید یخچال های خانگی به محصولات شرکت اضافه گردید و پس از ۲۳ سال فعالیت، مدیران   این شرکت   پس از بررسی فرصت‌ها و نیازهای بازار تصمیم به بازسازی و تجهیز ماشین‌الات برای تولید یخچال و فریزهای فروشگاهی نسل جدید نموده‌اند. از سال ۱۳۸۷ محصولات جدید شرکت با برند پولاریس  به بازار عرضه می‌گردد.۱۳۰۰۰ مترمربع فضای تولید و امکان تولید سالانه ۶۲ هزار دستگاه یخچال و فریزر فروشگاهی، پتانسیل بالقوه مناسبی را برای فعالیت های گسترده این شرکت فراهم نموده است. 

شرکت زاگرس سرمای تبریز در طی فعالیت خود در حوزه یخچال و فریزرهای فروشگاهی توانسته است با شرکت هایی همچون اطمینان آذر گل ، خوشگوار (کوکاکولا)، زرین غزال دایتی ، بستنی رامک ،  قیزیل سو کشورآذربایجان ،  سه فره عراق ، بستنی دوستی ،  سوپرکولا افغانستان ، شیرین عسل ، بستنی ترنادو ، رنا ارمنستان ،  شرکت ب . آ، بستنی دومینو ،  عالیس مشهد و .... همکاری داشته باشد.


 گواهینامه ها 

به ما بپیوندید و نماینده فروش محصولات ما در شهر خود باشید...

با توجه به بازار رقابتی، پتانسیل‌ها و مزایای زیر می‌تواند از دلایل انتخاب شرکت زاگرس سرمای تبریز به عنوان یک شریک تجاری معتبر محسوب شوند:  

  • ۱۳۰۰۰ متر مربع فضای واحدهای تولیدی
  • قرین به    چهار دهه فعالیت در زمینه تولید انواع یخچال و فریزر
  • استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا از جمله عایق های آلمانی وکره ای و کمپرسور های ساخت اروپا  
  • ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب در داخل و خارج از کشور  
  • استفاده از لوله‌های مسی برای بهره گیری از حداکثر کارایی موتور و جلوگیری از پوسیدگی    اواپراتور و آنتی کندانسور و نتیجتا عمر بالای محصولات.
  • ظرفیت بالای تولید و توان تحویل بموقع سفارشات برحسب درخواست مشتریسازمان یار• متن و تصویر
سازمان یار• تصویر و متن

تاریخچه 


سنگ بنای اولیه شرکت زاگرس سرمای تبریز در سال ۱۳۶۴ گذارده شده است. تولیدات اولیه شرکت یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی بوده و نزدیک به ۳۴ سال تولیدات این شرکت مورد استفاده مشتریان ارجمند این شرکت بوده است. در سال ۱۳۸۹ طبق پیشنهاد واحد تحقیق و توسعه شرکت وهمچنین   نیاز سنجی بازار ، تولید نسل جدید یخچال و فریزرهای فروشگاهی در دستور کار شرکت قرار گرفت. در راستای تحقق این تصمیم شرکت گام های مورد نیاز را برای ارتقای دانش فنی و ماشین آلات مجموعه برداشت.

توانمندی ها

طراحی و مهندسی

شرکت زاگرس سرمای تبریز با تکیه بر دانش و توانایی مهندسان و نیروهای فنی،   امکان اجرا و پیاده‌سازی پروژه‌های سفارشی طبق نیازمشتریان را دارا می باشد. این پروژه ها پس از امکان سنجی تولید و فراهم بودن شرایط اجراییُ، به واحد طراحی و مهندسی سپرده می‌شوند. واحد طراحی و مهندسی پس از طراحی و تولید نمونه اولیه، مشکلات احتمالی را رفع نموده وطرح نهایی پس از ارزیابی و تایید مشتری، برای تولید انبوه به واحد تولید سپرده می‌شود.

ماشین الات تخصصی

ارتقا ماشین الات و بهبود فرایند تولید در سال ۱۳۹۳ به شرکت زاگرس سرمای تبریز امکان تولید انواع یخچال و فریزرهای فروشگاهی مورد درخواست مشتریان را فراهم اورده است. بکارگیری ماشین الات تخصصی و دانش فنی همکاران بخش تولید، تولید انواع محصولات در کوتاه‌ترین زمان و با کیفیت مورد قبول را فراهم می‌اورد.


مسئولیت اجتماعی   

شرکت زاگرس سرمای تبریز خود را یک عضو از خانواده بزرگ ملت ایران می‌داند. در تلاش است وظایف اجتماعی خود را در این خصوص به نحو احسن انجام دهد:

محیط زیست

شرکت زاگرس سرمای تبریز در تمام مراحل تولید می‌کوشد از اسیب به محیط زیست جلوگیری نماید. در این راستا در بازنگری فعالیت‌ها، در تلاش است حجم زباله‌های خود را کاهش دهد. استفاده از گازهای خنک کننده دوستدار طبیعت دیگر فعالیت شرکت در راستای حفظ محیط زیست است.

کاهش مصرف انرژی

استفاده از تجهیزات مدرن تولید که راندمان بالا و مصرف انرژی کمتری دارند، از رویه‌های مستمر شرکت می‌باشد. تجهیزات جدید و بروز، علاوه بر افزایش کارایی محصولات، به کاهش گازهای گلخانه‌ای نیز کمک می‌نمایند. برای کاهش مصرف انرژی یخچالها و فریزرهای تولید شده، شرکت زاگرس سرمای تبریز از عایق‌های تزریقی ساخت کشور کره جنوبی و آلمان ( برای کاهش تبادل گرمایی با محیط خارج)، لوله‌های مسی (برای بهبود سرمایش محیط یخچال‌ها و فریزرها) و شیشه های  LOW - E  ساخت بلژیک (برای حفظ دمای داخل فریزر) استفاده می‌شود.

استفاده از نیروهای بومی

شرکت زاگرس سرما در راستای بهبود فضای شغلی و نیز افزایش شرایط معیشت افراد ساکن منطقه، اقدام به جذب ۸۰ ٪ نیروها از مناطق نزدیک به کارخانه نموده است.

سازمان یار• متن و تصویر